Europejskie Forum Prawa i Edukacji

O Forum

O Forum

Działalność i cele

Działalność i cele

Europejskie Forum Prawa i Edukacji jest liderem w zakresie usług audytorskich, szkoleniowych i doradczych w zakresie prawa, administracji i procedur związanych z podnoszeniem jakości usług świadczonych przez uczelnie i rynek edukacyjny. Zwiększamy efektywność wdrożonych rozwiązań służących ochronie własności intelektualnej, zabezpieczaniu potencjału naukowego i innowacyjnego środowiska akademickiego.

Świadczymy kompleksowe usługi podnoszące jakość i efektywność procesu kształcenia, a także zabezpieczamy rozwój kluczowych ekonomicznie procesów umożliwiając synergiczne połączenie nauki i środowiska gospodarczego w coraz bardziej złożonej rzeczywistości prawnej i administracyjnej.

Zapewniamy pomoc ekspercką w realizacji standardów edukacyjnych i ustawowych ustalanych przez organy administracji państwowej. Pozwalamy uczelniom odpowiadać na aktualne zapotrzebowanie rynku na dane kierunki i specjalizacje studiów, monitorując otoczenie gospodarcze i rozwój karier absolwentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników pomagamy w opracowywaniu czytelnych standardów administracyjno-prawnych dbając o prawidłową komunikację w relacjach pomiędzy uczestnikami procesu dydaktycznego.

W swojej pracy używamy sprawdzonych i zintegrowanych metod, każdorazowo dostosowując je do indywidualnych potrzeb konkretnych uczelni, aby w najbardziej efektywny sposób mogły one osiągać swoje strategiczne priorytety. Realizując swe działania specjaliści Europejskiego Forum Prawa i Edukacji tworzą interdyscyplinarne zespoły zapewniające kompleksową realizację powierzonych projektów.

Podziel się:

Copyright © 2013 by Europejskie Forum Prawa i Edukacji. All right reserverd

Designed by Langano.pl