Europejskie Forum Prawa i Edukacji

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Aktualności

Seminarium Polskie Forum Antyplagiatowe PFA 2019

W poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r. w Pałacu Staszica przy ul. Nowy Świat 72 w Warszawie odbyło się seminarium Polskie Forum Antyplagiatowe PFA


Foto i wideorelacja z konferencji Europejskie Forum Antyplagiatowe EFA 2018

Europejskie Forum Antyplagiatowe EFA 2018 już za nami. Serdecznie dziękujemy za przybycie wszystkim zaproszonym gościom i zgromadzonym uczestnikom.


Forum Humanistyki Polskiej

31 stycznia 2017 r. w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się konferencja Forum Humanistyki Polskiej. Udział w tym wydarzeniu wzięły władze rek


Foto i wideorelacja z konferencji Europejskie Forum Antyplagiatowe EFA 2016

Konferencja Europejskie Forum Antyplagiatowe EFA 2016 już za nami. Dziękujemy wszystkim zaproszonym prelegentom i gościom za przybycie oraz za stwo


Plany Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

100 dni ministra Gowina w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego to wciąż więcej pytań niż odpowiedzi. Oto najistotniejsze kwestie:


Anulowano konkurs NCBR nr 1/ANTP/POWER/3.4/2015

Stało się! Anulowano konkurs NCBR na programy antyplagiatowe! więcej informacji na stronie internetowej NCBR…http://www.ncbir.pl/…/art,4039,inf


Foto i wideorelacja z konferencji Europejskie Forum Antyplagiatowe EFA 2015

Już za nami największa w Polsce konferencja dotycząca realizowania polityki antyplagiatowej w środowisku akademickim. Serdecznie zapraszamy do ob


Konkurs nr 1/ANTP/POWER/3.4/2015

W związku z konkursem na projekty dotyczące obsługi systemów antyplagiatowych w ramach wsparcia zmian organizacyjnych i podniesienia kompetencj


Fotorelacja z II Międzynarodowej Konferencji Pulsu Uczelni

W dniach 7-8 maja 2015 r. uczestniczyliśmy w II Międzynarodowej Konferencji Pulsu Uczelni zorganizowanej przez Państwową Medyczną Wyższą Szkołę Zawodową w Opolu. Konferencja skierowana była do studentów, naukowców, wydawców, bibliotekarzy i wszystkich osób zainteresowanych różnymi aspektami publikowania naukowego i wydawania czasopism naukowych.


Plagiarism Education Week: Copy/Paste/Culture

Europejskie Forum Prawa i Edukacji jako wyłączny przedstawiciel firmy Turnitin Ephorus w Polsce, serdecznie Państwa zaprasza do uczestnictwa


Życzenia świąteczne

Zespół Europejskiego Forum Prawa i Edukacji życzy szczęśliwych i radosnych Świąt Wielkanocnych.


Zespół Europejskiego Forum Prawa i Edukacji na spotkaniu w Turnitin Ephorus

Zespół Europejskiego Forum Prawa i Edukacji odwiedził w Utrechcie siedzibę firmy Turnitin Ephorus, światowego lidera rozwiązań antyplagiatowych


Foto i wideorelacja z konferencji Europejskie Trendy Edukacyjne ETE 2015

Zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji z konferencji Europejskie Trendy Edukacyjne, która odbyła się 6 marca 2015 r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego w Warszawie.


Europejskie Trendy Edukacyjne - zapowiedź konferencji

Zapraszamy do wysłuchania zapowiedzi konferencji Europejskie Trendy Edukacyjne, która odbędzie się już w najbliższy piątek, 6 marca w Warszawie. O szczegółach dotyczących uznawania kompetencji i kwalifikacji uzyskanych poza szkolnictwem wyższym opowiadała w Radiu Kampus Magdalena Rzodkiewicz, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Europejskiego Forum Prawa i Edukacji.


Wesołych Świąt

Europejskie Forum Prawa i Edukacji życzy wszystkim współpracownikom wesołych Świąt!


Fotorelacja z Akademickiego Forum Innowacji AFI 2014

Jest nam szczególnie miło, że po raz kolejny mogliśmy stać się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy światem nauki i gospodarki.


Naukowcy: kluczowa rola promotora w zapobieganiu plagiatom prac dyplomowych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami środowiska akademickiego na temat obowiązku weryfikacji oryginalności prac dyplomowych.

 


Wideorelacja z konferencji EFA 2014

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z konferencji Europejskie Forum Antyplagiatowe EFA 2014, która odbyła się 24 października 2014 r.


Już w piątek, 24 października, zapraszamy na Europejskie Forum Antyplagiatowe EFA 2014

Serdecznie zapraszamy na konferencję poświęconą zmianom w ustawie – Prawo o szkolnictwie wyższym.


Dziś - 1 października 2014 r. - wchodzi w życie nowelizacja ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym

Razem z początkiem roku akademickiego wchodzi w życie nowelizacja ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym.


Nowelizacja ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym podpisana przez Prezydenta

Prezydent Bronisław Komorowski 13 sierpnia 2014 r. podpisał nowelizację ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym. Wraz z całym pakietem nowych rozporządzeń nowela wejdzie w życie 1 października 2014 r.


Konferencja Naukowa Cyberprzestrzeń i światy wirtualne – konsekwencje osobowe, społeczne i kulturowe

24 kwietnia w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. Cyberprzestrzeń i światy wirtualne.


Humaniści oczekują reform

Czy pakiet obowiązkowych przedmiotów humanistycznych dla kierunków technicznych i ścisłych ma być jedynym rozwiązaniem problemu nierównomiernego rozwoju polskiej nauki?

 


Plan pracy Najwyższej Izby Kontroli na 2014 r.

Od kwietnia 2014 r. do stycznia 2015 r. Najwyższa Izba Kontroli przeprowadzi na uczelniach ocenę w zakresie ochrony własności intelektualnej.


Ustawa - prawo o szkolnictwie wyższym już w Sejmie

Ustawa – prawo o szkolnictwie wyższym trafiła do Komisji Sejmowych rozpoczynając kolejny etap ścieżki legislacyjnej.


Reforma szkolnictwa wyższego

Trwają prace nad nowelizacją ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym. Zachęcamy do zapoznania się z jej założeniami na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.


Komentarz do ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym

Zachęcamy do zapoznania się z komentarzem do ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym przygotowanym przez ekspertów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.


Podziel się:

Copyright © 2013 by Europejskie Forum Prawa i Edukacji. All right reserverd

Designed by Langano.pl