Europejskie Forum Prawa i Edukacji

Konferencja AFI

Konferencja AFI

Konferencja AFI 2016

Konferencja AFI 2016

18 października 2016 r. w Warszawie odbędzie się Akademickie Forum Innowacji AFI 2016, w trakcie którego przedstawiciele stowarzyszeń uczelnianych, organów akademickich oraz pracownicy naukowi, dydaktyczni oraz administracyjni uczelni będą mieli okazję wymienić się informacjami i poglądami dotyczącymi reformy ustawowej.

Tematem przewodnim konferencji poza zmianami legislacyjnymi, które wejdą w życie 1 października 2016 roku, będą także projekty nowej ustawy realizowane przez trzy zespoły w ramach projektu Ustawa 2. 0. Ich przedstawiciele, których zaprosiliśmy do udziału w konferencji, przedstawią zgromadzonym uczestnikom założenia swoich projektów, a także wysłuchają ich sugestii i propozycji zmian.

W programie Akademickiego Forum Innowacji AFI 2016 znalazł się panel dyskusyjny, w którym udział wezmą między innymi przedstawiciele Polskiej Komisji Akredytacyjnej, Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Parlamentu Studentów RP.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi AFI 2016 oraz ze szczegółową agendą wydarzenia, które znajdują się w katalogu konferencyjnym.

Katalog konferencyjny AFI 2016

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w poprzedniej edycji Akademickiego Forum Innowacji i zapraszamy do udziału w tegorocznej konferencji.

Patron honorowy:

Patron honorowy

 

 

Patronat medialny:

Forum Akademickie

Podziel się:

Copyright © 2013 by Europejskie Forum Prawa i Edukacji. All right reserverd

Designed by Langano.pl