Europejskie Forum Prawa i Edukacji

Aktualności

Aktualności

Plagiarism Education Week: Copy/Paste/Culture

Plagiarism Education Week: Copy/Paste/Culture

zdjecie

Europejskie Forum Prawa i Edukacji jako wyłączny przedstawiciel firmy Turnitin Ephorus w Polsce, serdecznie Państwa zaprasza do uczestnictwa w wirtualnej konferencji Plagiarism Education Week: Copy/Paste/Culture, która odbędzie się w dniach 20 – 24 kwietnia br.

Konferencje organizowane przez Turnitn odbywają się co roku i stanowią największe na świecie forum wymiany informacji na temat zapobiegania zjawisku plagiatowania oraz praktyk i standardów stosowanych w zakresie ochrony oryginalności treści.

Tematem tegorocznej konferencji jest „kultura kopiuj-wklej”. W trakcie sesji konferencyjnych uczestnicy poznają aktualne światowe trendy związane z wykorzystaniem treści internetowych, narzędzia służące ich zabezpieczaniu, a także strategie rozwiązywania problemów dotyczących naruszania praw autorskich i ochrony własności intelektualnej. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – tygodniu wymiany pomysłów i najlepszych praktyk w zapobieganiu zjawisku plagiatowania i propagowaniu uczciwości w edukacji i nauce.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej http://turnitin.com/en_us/resources/plagiarism-education-week

Podziel się:

Copyright © 2013 by Europejskie Forum Prawa i Edukacji. All right reserverd

Designed by Langano.pl